شرایط و قوانین استفاده از رایادین

ضمن تقدیر و خشنودی از انتخاب رایادین توسط شما کاربر محترم، لازم است قوانین و مقررّات سایت رایادین را برای آگاهی و همراهی بهتر مطالعه بفرمایید. بدیهی است که جهت حفظ این ارتباط، باید هر دو طرف شرایط و تعهّدات خود را در قبال هم دانسته و به آن عمل کنند. لذا خواهشمند است با اندکی شکیبایی موارد و مطالب ارائه شده‌ی زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌های آموزشی رایادین به دقت مطالعه فرمایید. 

شرایط و قوانین عمومی 

رایادین در قبال کاربران خود، متعهّد به رعایت کلیه اصول و رویه‌های منطبق با قوانین جمهوری اسلامی و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر در رایادین خواهد بود. چنانچه در قوانین مندرج، رویه‌ها و اصول ارائه خدمات رایادین، تغییراتی در آینده ایجاد شود؛ در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می‌گردد و کاربران بایستی توافق نمایند که استفاده‌ی مستمر آنها از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر در این قوانین، از سوی رایادین است. 

رایادین در صورت مشاهده هرگونه مغایرت و تناقض در اطلاعات ارائه شده از سوی کاربران، مجاز به قطع ارتباط و مسدود ساختن حساب کاربری آنها می‌باشد و فرد خاطی حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت. گزارشی از علت و روند این عمل برای کاربر جهت اطلاع، ارسال می‌گردد. 

شرایط و مقررّات حریم خصوصی 

هر کاربر با عضویت در رایادین، دارای رمز عبور و اطلاعات کاربری خواهد شد که شخصاً مسئولیت این اطلاعات را بر عهده خواهد گرفت. تمام این اطلاعات، حریم خصوصی او را می‌سازند که محافظت از آن حریم، بر عهده‌ی خود کاربر است. رایادین به این حریم خصوصی و محتویات آن احترام گذاشته و از این اطلاعات و حریم خصوصی در حد توانش، با تمهیدات خاص امنیتی خود محافظت خواهد کرد. 

کاربران برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، نباید اطلاعات حریم شخصی و رمز عبور خود را برای شخص دیگری بازگو نمایند. رایادین هویت شخصی کاربران و این اطلاعات را محرمانه می‌داند و آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قانونی قرار دهد. 

رایادین برای ارائه خدمات ایمن و بهتر خود، به کاربران جهت استفاده از برخی امکانات وب سایت، از قبیل ثبت نظرات و رأی‌ها، عضویت در سامانه و اطلاع‌رسانی‌ها و ...، اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی، آدرس، تلفن همراه و ثابت، پست الکترونیک و ... را از کاربران درخواست می‌نماید که تمام این اطلاعات نزد رایادین محرمانه خواهد بود. ممکن است بخشی از این اطلاعات توسط کاربر، به صورت آگاهانه از طریق تنظیمات حریم شخصی (میزکار) خود برای عموم به نمایش گذاشته شود. 

مطمئن‌ترین راه‌های ارتباطی با رایادین، موارد ذکر شده در بخش تماس با ما در سایت رایادین می‌باشد. رایادین خود را متعهّد به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلّف، مراتب را از طریق کانال‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید. 

با سپاس از شما 

سامانه عرضه محتوای الکترونیکی دینی (رایادین)