«بسمه تعالی»

 

آموزش‌های آزاد مرکز آموزش الکترونیکی، به منظور آماده‌سازی و تقویت بنیۀ علمی داوطلبان شرکت در کنکور کارشناسی ارشد مجموعۀ‌ الهیات و معارف اسلامی ـ علوم قرآنی و نیز کنکور دکتری تخصصی مجموعۀ‌ الهیات و معارف اسلامی سال 98، دوره‌های آمادگی کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی را به شیوۀ غیرحضوری و آموزش الکترونیکی برگزار می‌کند. ثبت نام این دوره‌ها از تاریخ 1 مرداد 97 در سامانۀ رایادین به نشانی http://rayadin.qhu.ac.ir آغاز شده است.

 

جزئیات برگزاری و شیوۀ ثبت نام دورۀ آمادگی کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی

برای اطلاع دقیق از جزئیات برگزاری و شیوۀ ثبت نام این ‌دوره‌ها، می‌توانید به لینک فوق مراجعه نمایید. اما پیش از ورود به لینک مورد نظر، آموزش‌های آزاد اعلام می‌دارد که مطابق با مساعدت مدیر محترم مرکز آموزش الکترونیکی، جناب آقای دکتر مهدی غلامعلی، برای دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه قرآن و حدیث، یک تخفیف ویژه علاوه بر سایر تخفیفاتی که برای عموم شرکت‌کنندگان اعلام شده بود، در نظر گرفته شده که شرایط استفاده از این تخفیف به شرح زیر اعلام می‌گردد.

دوره‌های آمادگی کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی، در سه محور و خدمت آموزشی برگزار می‌شود که عبارتند از:

-        برگزاری جلسات کارگاهی آنلاین با حضور اساتید دروس

-        ارائۀ بستۀ اختصاصی آزمون‌های آزمایشی آنلاین

-        ارائۀ بسته‌های مشاهدۀ آنلاین دروس

عموم شرکت‌کنندگان در دوره‌های آمادگی کارشناسی ارشد و دکتری، در صورت انتخاب و شرکت در هر سه خدمت آموزشی فوق، از 50 درصد تخفیف و در صورت انتخاب دو خدمت آموزشی، از 30 درصد و در صورت انتخاب یک خدمت آموزشی از 10 درصد تخفیف برخوردار خواهند شد. اما دانشجویان حضوری و غیرحضوری دانشگاه قرآن و حدیث علاوه بر تخفیفات مذکور، برای شرکت در مجموع یا برخی از خدمات آموزشی این‌دوره‌ها، تخفیف 50 درصد مضاعف برخوردار خواهند شد که این تخفیف از قیمت نهایی پس از تخفیف اولیه محاسبه می‌شود.  

مثال: قیمت نهایی سه خدمت آموزشی دورۀ آمادگی ارشد پس از اعمال تخفیف 50 درصد، برای عموم شرکت کنندگان، مبلغ 140 هزار تومان است و برای دانشجویان دانشگاه قرآن و حدیث، مبلغ 70 هزار تومان خواهد بود.

اکنون با توجه به توضیحات فوق، در صورتی که دانشجوی حضوری یا مجازی دانشگاه قرآن و حدیث هستید، از طریق لینک‌های زیر، فرم ثبت نام استفاده از تخفیف ویژۀ دانشجویان را تکمیل نمایید. پس از بررسی و تأیید اطلاعات و سوابق دانشجویی شما، یک نامه حاوی یک کد تخفیف اختصاصی، به رایانامۀ شما ارسال خواهد شد که می‌توانید با استفاده از درج کد تخفیف مذکور در مراحل خرید دوره‌های آمادگی ارشد و دکتری در سامانۀ رایادین، از تخفیفات ویژۀ دانشجویی بهره‌مند شوید.

نکتۀ مهم:هر دانشجو، صرفاً یکبار می‌تواند از کد تخفیف خود استفاده کند. لذا پیش از درج کد تخفیف، از خرید خدمات آموزشی خود، اطمینان حاصل نمایید.

 

فرم ثبت نام استفاده از تخفیف ویژۀ دورۀ آمادگی کارشناسی ارشد

فرم ثبت نام استفاده از تخفیف ویژۀ دورۀ آمادگی دکتری تخصصی

 

ارتباط با ما:

دانشجویان محترم دانشگاه قرآن و حدیث، جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا رفع هرگونه ابهام، می‌توانند از روش‌های زیر با پشتیبان آموزش‌های آزاد در ارتباط باشند:

-        ارسال نامه به رایانامه: azadmajazi@hadith.ir

-        تماس با شمارۀ تلفن: 51290_021 داخلی 51 (تهران)

                          371760_025 داخلی 51 (قم)

 

آموزش‌های آزاد مرکز آموزش الکترونیکی

دانشگاه قرآن و حدیث