فایل صوتی برخی از دروس کارشناسی

«بسمه تعالی»

 

آموزش‌های آزاد مرکز آموزش الکترونیکی، در راستای ارائۀ خدمات بیشتر به دانشجویان و فراگیران علوم اسلامی، در گامی نو، فایل صوتیِ بسته‌های آموزشی دروس ارائه شده در نیمسال دوم تحصیلی 96 ـ 97 دو رشتۀ علوم قرآن و حدیث و فقه و حقوق اسلامی را در مقطع کارشناسی، آماده و در پایگاه عرضه محصولات الکترونیکی دینی (رایادین) در دسترس عموم فراگیران قرار داده است.

علاقمندان جهت بهره‌برداری از این فایل‌های صوتی، می‌توانند به سامانۀ رایادین مراجعه نموده و پس از طی مراحل ثبت حساب کاربری و خرید فایل صوتیِ درس مورد نظر خود از شاخۀ فایل صوتی دروس، بلافاصله لینک دانلود آن را در پست الکترونیکی و یا بخشِ "دانلودهای من" در حسابِ کاربری سامانۀ رایادین خود دریافت نمایند.

شایان ذکر است در صورت استقبال دانشجویان و عموم فراگیران از ارائۀ فایل‌های صوتی این دروس، متناسب با نیاز مخاطبان و با اولویت دروس ارائه شده در نیمسال‌های تحصیلی پیشِ رو، به تدریج فایل صوتی دروس سایر مقاطع و رشته‌های تحصیلی نیز آماده و عرضه خواهد شد.

نشانی سامانه و شیوۀ ثبت نام

نشانی پایگاه عرضۀ محصولات الکترونیکی دینی با نام اختصاری رایادین http://rayadin.qhu.ac.ir می‌باشد. جهت ثبت نام در سامانۀ رایادین، می‌بایست پس از ورود به سامانه، از سمت راست و بالای صفحه، گزینۀ «ورود به حساب کاربری» را انتخاب نموده و با وارد کردن نشانی پست الکترونیکی خود و یک رمز عبور دلخواه، مراحل ثبت نام را مطابق با دستور سامانه طی نمود.

 

ارتباط با ما

شماره تماس: 02151290 داخلی 51 ؛ 025371760 داخلی 51.

پست الکترونیکی: info@rayadin.ir

کانال آموزش‌های آزاد در پیام‌رسان سروش و تلگرام: @azadvuqhu

 

آموزش‌‌های آزاد مرکز آموزش الکترونیکی

دانشگاه قرآن و حدیث